Tek kişilik okul sırası özellikleri ve imalat aşaması !


WERZALİT NEDİR?
Werzalit, yongalanmış odunların ince talaş haline getirilerek tutkal ve kimyevi maddeler ile karıştırılıp, yüksek basınç ve sıcaklıkta şekil verilerek, dekor kağıtları ile 
yüzeylerinin kaplanması suretiyle gerçekleştirilen bir üründür.Werzalit ürünleri, halk arasında suni tahta olarak bilinen yonga levhalar gibi plakalar halinde üretilmez. Preslerden tamamen bitmiş malzeme olarak çıkartılır. Oysa diğer yonga levhalarda kaplama işlemi ayrıca yapılmaktadır. Üretim sırasında talaşın içine karıştırılan bazı kimyevi maddelerden dolayı çürümesi, böceklenmesi ve küflenmesi önlenmiştir.Bu özellikler sonucunda nemden ve iklim şartlarından etkilenmeyen bir malzeme olarak diğer yonga levhalardan kalitesiyle ayrılır. Werzalit, geç tutuşur ve yavaş yanar.-78 C ile +92 C arasındaki sıcaklıklara dayanıklıdır. Ayrıca kısa süreler için 180 C 'deki flaman ateşinden etkilenmez. Werzalit kolalı içecekler, meyve suları, çay, süt, sirke asidi ve (bazı kuvvetli asitler hariç) kimyevi maddelerden etkilenmez. Kolay temizlenir.
Werzalt okul sırası özellikleri;
- Ana profilleri 25x50x1,5mm oval boru.
- Ara bağlantı profilleri 20x40x1.5mm oval boru.
- Kitaplık bölümü 15x30x1.5mm oval boru.
- Oturak ana iskeleti 25x50x1.5mm oval boru
- Değişik renk seçenekleri mevcuttur.
- Okul Sırası Tabla kısımları werzalitten oluşmaktadır.Kolay temizlenebilir, çizilmelere, darbeye, neme, suya ve kırılmalara karşı dirençlidir.
- Okul Sıralarının Oturak ve Sırtlık bölümleri werzalittir.
- Okul Sıra Ayaklık kısımlarında plastik pabuçlar kullanılmaktadır.
- Metal kısımları elektrostatik toz boya ile boyanmaktadır, en kaliteli kaynak türlerinden argon kaynağı ile birleştirilir.
- Masa ve oturak kısmı sabit, birleşik ve masa , oturak kısmı ayrı parçalardan oluşan iki farklı türü vardır.
- Üretimlerde en yüksek kalitede malzeme kullanılmasına dikkat edilir.
- İmalat aşamasında konforlu, ergonomik, rahat, kaliteli, sağlam, uzun ömürlü ve sağlıklı okul sıraları üretmeye özen gstermekteyiz.
- Türkiye ve Dünya standartlarındaki üretim TSE-4616 normlarına uygundur.

GERİ DÖN